Kozetki lekarskie od EURO-MEDICAL. Sprawdź ceny.

0
207

Nasza firma powstała przeszło dziesięć  lat temu i przez wszystkie lata pracy swojego istnienia jest partnerem państwowych szpitali, klinik, przychodni lekarskich, DPSów i innych jednostek medycznych w zakresie dostaw sprzętu medycznego i aparatury. Jesteśmy dumni, że możemy Państwu służyć. Branża związana ze zdrowiem jest niezwykle istotna, a co za tym idzie jest niezwykle  odpowiedzialna.

Toteż cały czas staramy się podnosić nasza wiedzę czy umiejętności, szkolimy się, aby jak najlepiej Państwu służyć. Współpracujemy z krajowymi konstruktorami i inżynierami, dzięki czemu proponowane przez nas sprzęty medyczne i aparatura medyczna, są niezawodne oraz nowoczesne. Dodatkowo importujemy dla was sprzęt i aparaturę medyczną z całego świata, zaskakując naszych klientów nowościami z rynku medycznego. Dzięki temu nasza oferta cenowa jest niezwykle bogata i w dalszym ciągu wzbogacana. Całościowo zaopatrujemy jednostki medyczne na terenie całej Polski. W ofercie EURO-MEDICAL w zakresie aparatury znajdziecie Państwo: monitory pacjenta, pulsoksymetry, elektrokadiografy, kardiotokografy, ssaki, defibrylatory, pompy objętościowe oraz wiele, wiele innych. Dodatkowo mamy szeroką ofertę sprzętu medycznego, łóżka szpitalne jak i do opieki domowej, wózki reanimacyjne, stojaki kroplówek, fotele zabiegowe, wózki do transportu chorych w pozycji leżącej jak i siedzącej, wózki inwalidzkie, parawany medyczne, wózki zabiegowe, wózeczki oddziałowe, szafy lekarskie. Zapraszamy na nasza stronę internetową www.euro-medical.pl w celu zapoznania się z naszą kompleksową ofertą.

Euro-medical sklep medyczny – poznaj ceny holterów ciśnienia

Ofertę naszej firmy znajdziesz na www.euro-medical.pl . Nasi sprzedawcy pomogą wam doradzić sprawdzone rozwiązanie w sferze wyboru czy sprzętu medycznego do Państwa placówki. W doborze bierzemy pod uwagę Państwa wymagania, budżet jak również miejsce przeznaczenia sprzętu oraz aparatury medycznej. Nie zawsze drogie rozwiązanie jest najlepsze, wiemy to, dlatego możecie Państwo liczyć na naszą grupę sprzedawców. Wiemy rówież jak ważny dla naszych odbiorców jest czas dostawy zamówionego wyrobu. Firma EURO-MEDICAL ma spory magazyn, w którym utrzymujemy wysokie stany magazynowe, toteż zamówienia realizowane są błyskawicznie. Dzięki Państwa sugestiom regularnie zmieniamy się na lepsze. Pragniemy podziękować za zaufanie jakim obdarzacie naszą firmę za każdym razem, kiedy zlecacie nam kolejne zamówienie. Zachęcamy do wkroczenia w szerokie grono naszych zadowolonych odbiorców. Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo listy referencyjne, w których naszych Klienci – duże jak również znane jednostki medyczne – przedstawiają naszą firmę jako sumiennych partnerów w zakresie dostaw sprzętu oraz aparatury. Na naszej stronie www znajdziecie Państwo także chat, a dzięki niemu w każdej chwili, na żywo macie Państwo dostęp do naszych handlowców, którzy odpowiedzą na różne pytania, rozwieją Państwa wątpliwości. Czekamy na kontakt z Państwem.